CrimeTeam HoşGeldiniz

CrimeTeam HoşGeldiniz

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Gerçek msn hack..!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: Gerçek msn hack..!!!   Perş. Kas. 27, 2008 11:48 pm

Gercek msn hack

Evet sevgılı arkadaslar.Cok degısık bır msn hack yontemını suanda denemıs bulunmaktayım.İşe yarıyor.Bazı topıclerden esınlenerek denedım ve oldu.Sımdı iki yontemı var:Kolayından baslayayım:

Kolay msn hack yontemi:

Şimdi arkadaslar kurban ıle bırebır konusmaya gırıyoruz.Ve soruyoruz evdenmı giriyorsun kafedenmi diye.Oda Cafeden der ise bu yontem gecerlıdır.İşte yontem.Msn den IP numarası alma yontemı ıle IP numarasını alıyoruz.Ve Essential Tools aracılıgı ile pc deki paylasıma giriyoruz.Eğer paylasımda c acık ıse su yolu ızlıyoruz c:Program Files/MSN Messenger/ bu konuma gırınce kısının ''.dll'' uzantılı dosyalarını kopyalıyoruz.Ve kendı pc mıze yapıstırıyoruz.Vede sonra msn imizi kapatıyoruz.Ardından msn ımızı acıyoruz ve o dll dosyalarından gırdıgı msn pogramında online ise direk şifresi ve yıldız seklınde parolası cıkıyor.Sımdı ıkı secenek var.Birincisi:Yıldızlarla sansurlenmıs kodlarda ne yazdıgını bulmak ıcın programlar var.Googleden aratırsanız bulursunuz ondan bulabılırsınız.Diğeri ise riskli siz msn ye girersiniz adam anlar ve sıfresını degıstırmek ıcın passport.com a girer eger hızlı ısenız bu yontemı deneyın.Passport.com dan oturum acınca kendınıze e-posta sıfırlama ıletısı gonderın ve oradan sıfırlayın.Sonra gizli sorusunu falan degıstırmek ıcın passport.com a birdaha girin arkadaslar ıslemın sonucu kesın ama karsı pc de C nın paylasıma acık olması lazım.Vede elınızın hızlı olması lazım.Şimdi paylasıma acık olmayan bilgisayarlardan dll dosyası calmak ıcın ızleyecegınız yontemı anlatıcagım:

İşte ikinci ve zor yol:
Yine karsı pc yı paylasıma acmak(forumda var) hakkında bir bat dosyası yapılıyor.O bat dosyasını karsı pc ye bır sekılde kendı hayal gucunuzle actırıyorsunuz.Sonra yine MS-DOS a netstat -n yazarak IP numarasını alıyorsunuz ve karsı pc ye gırıyorsunuz.Yani karsıdakı kurbana bat uzantılı dosyayı actırmanız lazım.Bu hayal gucune dayalı bır sonuc sıze kalmıs bırsey.

Evet arkadaşlar en basta belırteyımkı boyle dusunceler ortaya atıldı ama bu tarzda degıl mesela parolamı hatırla secenegı aktıfse oluyor denıldı.Aslı yoktur.O kısı o dll den acılmıs bır msn ı kullanıyorsa dırek oturum acmak ıcın adresı ve sıfresı cıkıyor.Bugun kafedekı arkadasımla denedım.Pc sıne gırdım dll dosyalarını aldım ve msn adresının sıfresını buldum.Ama evden baglanan ıkı kısıye yutturmaya calıstım ama olmadı.%100 sonuc verır demıyorum.Ama aynen uygularsanız sonuc verıyor kafeye bır arkadasınızı gonderın ve deneyım.Msn hackde degısık bır yontem buda.En basta dusuncelerınızı ve sorunlarınızı belırtmenızı ısterım.Saygılarımla.

Not:gerekli programları forumda aratırsanız bulursunuz.!
Kullanıcı profilini gör http://crimeteam.eniyiforum.org

Gerçek msn hack..!!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası